banner461
banner195

3.Kapadokya Muaythai Kupası 7-8 Eylül'de Nevşehir de Yapılacak

Türkiye Muaythai Federasyonu İl Temsilcisi-Antrenör Fatih Kağan Ulu yaptığı açıklamasında 7-8 Eylül 2013 Tarihinde 3.Kapadokya Kupası Nevşehir Damat İbrahim Paşa kapalı spor salonunda yapılacaktır dedi.

3.Kapadokya Muaythai Kupası  7-8 Eylül'de Nevşehir de Yapılacak
05 Eylül 2013 Perşembe 18:46

banner143
banner134

 Üç yıl önce başlattığımız bu projenin bu yıl üçüncüsünü yapacağız. Başta Türkiye Muaythai federasyonu başkanımız, asbaşkanlarımız, teknik kadrolarımız ve Türkiye’nin farklı illerinden katılacak olan spor yöneticisi, kulüp başkanları ve sporcularla Muaythai sporunun bütün renk, güzellik ve inceliklerini izleme zevkine varacağız.

Amacımız: Nevşehir’de bu organizasyonları yapmakla başta Nevşehir olmak üzere Türk sporuna katkı sağlamak, Dünyanın tanıdığı Kapadokya bölgesini Tarihi ve doğal güzellikleri ile beraber sporuylada tanıtmak, Nevşehir’de henüz sporla tanışmamış gençlerimizi sporla tanıştırmak. Türkiye ve Dünyaya Nevşehir’in spor, sosyal ve kültür alanda tanıtımını yapmak.

 İnşallah önümüzdeki yıllarda yurt dışından spor ve spor idarecilerinin katılımlarıyla Uluslarası arası Kapadokya kupaları yapacağız.

Kapadokya kupasının yapılmasına katkı sağlayan Nevşehir’in değerli idarecileri ve iş adamlarına katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Nevşehir’in bu projelere sahip çıkmasını arzu ediyoruz.

Nevşehir her şeyin en güzeline layık… 

Fatih Kağan ULU

Türkiye Muaythai Federasyonu İl Temsilcisi-AntrenörKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.