banner461
banner195

4. Hafta Maçları Hafta İçinde

Nevşehir’de Futbol İl Temsilciliği, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu İl Başkanlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen U – 17 Futbol liginde 4 hafta müsabakaları bu hafta içinde oynanacak.

4. Hafta Maçları Hafta İçinde
11 Şubat 2014 Salı 12:47

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Futbol İl Temsilciliği, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu İl Başkanlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen U – 17 Futbol liginde 4 hafta müsabakaları bu hafta içinde oynanacak.  

Geçtiğimiz yıl İl Özel İdare Spor’un şampiyon olduğu U-17 Futbol ligine bu yıl 8 takım mücadele ediyor. Mart ayı orrtalarında tamamlanması planlanan U -17 Futbol ligine Kapadokya Nevşehir Spor, Nevşehir Spor GK, Kapadokya Avanos Spor, Telekom Spor, Diyanet Gençlik ve Spor Kulübü, Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü, Sağlık Spor ve Kozaklı Spor takımları katılıyor.

3. Hafta karşılaşmaları sonucunda Sağlık Spor’un lider olduğu U 17 Futbol liginde 13 Şubat 2014 tarihinde iki maç oynanacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kuskungençlik - 4 yıl önce
sanıyorum türkiye futbol federasyonunun nevşehir askf başkanliği araciliğiyla organize ettiği amatör futbol liglerinin gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü ile bir ilişkisi olmadiğini bilmelisiniz.