banner461
banner195

5 Milyon TL Harcanacak

Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in kentimizin ihtiyaç duyduğu eksiklerin giderilmesi ilimizin yeni kazanımlar elde etmesi adına yapmış oldukları çalışmalardan bir tanesi de spor alanları eksikliğini gidermek, gençlerimize sporun her branşında spor yapabilme imkânı sunacak olan bir sporcu Fabrikasının ilimize kazandırılması çalışmaları sonuç verdi.

5 Milyon TL Harcanacak
24 Şubat 2014 Pazartesi 19:35

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in kentimizin ihtiyaç duyduğu eksiklerin giderilmesi ilimizin yeni kazanımlar elde etmesi adına yapmış oldukları çalışmalardan bir tanesi de spor alanları eksikliğini gidermek, gençlerimize sporun her branşında spor yapabilme imkânı sunacak olan bir sporcu Fabrikasının ilimize kazandırılması çalışmaları sonuç verdi.

Milletvekilleri ile Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’in gayret ve çabaları sonucu ilimize kazandırılacak olan Sporcu Fabrikası projesinin önümüzdeki günlerde hayata geçirilmesi planlanıyor.

İlkokul çağından lise çağına kadar tüm öğrencilerin ücretsiz faydalanabileceği tesislerin yaklaşık 5 Milyon TL ile 2014 yılı içinde ihalesinin yapılması ve 2 yıl içinde tamamlanması planlanıyor.

Güreşten jimnastiğe, basketboldan voleybola kadar tüm spor branşlarına uygun salonlarını bünyesinde barındıracak olan tesis, 7 gün 24 saat açık olacak ve gençlerin önemli bir ihtiyacını karşılayacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aklınıza - 4 yıl önce
aklınıza yenimi geldi 10 yıldır belediye 12 yıldır da iktidar sizde göstermelik çalışanlara destek yok