banner461
banner195

52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Nevşehir'den Geçecek

24 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında yapılacak ve İstanbul’dan başlayacak 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun parkuru değişti.

52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Nevşehir'den Geçecek
29 Mart 2016 Salı 17:43

banner143
banner134
24 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında yapılacak 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu İstanbul’dan başlayacak.

İç Anadolu Bölgesinden de Nevşehir, Aksaray ve Konya illerinin eklendiği yeni parkura göre 26 Nisan 2016 tarihinde 3. Etap startı verilecek.


“52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun ilimizi de kapsayan 3. etabında Nevşehir’deki geçişler sırasında bazı noktalar trafiğe kapatılacak. İlerleyen günlerde konuya ilişkin Nevşehir Valiliğinden detaylı açıklama yapılması bekleniyor.

Organizasyon komitesinden Naci Uğur, Güral Genç ve Ali Ercan dan oluşan heyet bugün Aksaray Valisi Şeref Ataklı’yı ziyaret etti. Komite üyelerini Valilik Makamında kabul eden Vali Şeref Ataklı, 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu hakkında bilgi aldı.

 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Parkurları ise şöyle; "İstanbul - Konya - Nevşehir ( Kapadokya) - Aksaray - Alanya - Belek - Kemer - Elmalı - Kumluca - Fethiye - Babadağ - Marmaris - Selçuk"


Eski parkur ise şöyleydi:

"Alanya - Kemer - Elmalı - Dalaman - Fethiye - Marmaris - Bodrum - Milas - Selçuk - İzmir - İstanbul"

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa - 2 yıl önce
Parkurlar değişiyor ama Elmalı hiç değişmiyor nedense. Bodrum'un tanıtımından Elmalı'nın tanıtımı daha önemli demek ki Bodrum parkurdan çıkarıldığına göre