banner461
banner195

Acıgöl’de kurumlar arası futbol turnuvası sona erdi

Acıgöl Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü tarafından kurumlar arası futbol turnuvası oynanan final maçı ile sona erdi.Acıgöl ilçesinde 7 futbol takımının katılımı ile başlayan kurumlar arası futbol turnuvası sona erdi. Düzenlenen...

Acıgöl’de kurumlar arası futbol turnuvası sona erdi
27 Mayıs 2017 Cumartesi 12:45

banner143
banner134
Acıgöl Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü tarafından kurumlar arası futbol turnuvası oynanan final maçı ile sona erdi.
Acıgöl ilçesinde 7 futbol takımının katılımı ile başlayan kurumlar arası futbol turnuvası sona erdi. Düzenlenen futbol turnuvasında birinciliği İlçe Jandarma takımı elde ederken ikinciliği ilçe emniyet amirliği ve üçüncülüğü ise Halk Eğitim müdürlüğü elde etti.
Acıgöl Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Çakar, yaptığı açıklamada, 7 takımın mücadele ettiği futbol turnuvası final maçı ile sona erdi dedi. Çakar, “Düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvası 7 takımın katılımı ile başlamıştı. Bizim buradaki amacımız kurumların birbirleri ile kaynaşması, sosyal faaliyetlerin az olduğu ilçemizde bir nebze olsa memurların eğlenmesini sağlamak ve hafta boyunca iş streslerini üzerlerinden atmaktır. Çok güzel bir turnuva oldu. Finale çıkan üç takımdan Acıgöl ilçe Jandarma takımı birinci, Acıgöl Emniyet Amirliği ikinci ve Halk Eğitim Müdürlüğü üçüncü oldu. Kendilerini tebrik ediyorum" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.