banner461
banner195

Açıkgöz, A Millileri Paris'te Yalnız Bırakmadı

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2016) D Grubu ilk maçında Hırvatistan'la oynayacağı karşılaşmada Türkiye Milli Takımı'mızı desteklemek için Fransa'ya gitti.

Açıkgöz, A Millileri Paris'te Yalnız Bırakmadı
12 Haziran 2016 Pazar 22:03

banner143
Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Fransa'da Milli Takımı Yalnız Bırakmadı
İlgili Galeriye Git
banner134
Türkiye'nin, EURO 2016'da Hırvatistan'la karşılaşacağı ilk maç öncesi Türk taraftarlar, mücadelenin oynanacağı Fransa'nın Paris kentindeki Parc des Princes'e akın etti. Kırmızı Beyazlı ay yıldızlı Milli takımımızı TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Gençlik Ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte izledi.

Stat yakınındaki metro durakları ve stat çevresinde bir araya gelen taraftarlar, büyük bir Türk bayrağı açarak A Milli Takıma tezahüratta bulundu ve "Haydi Türkiye","Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" sloganları attı.
 
Maçı Gençlik Ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile birlikte izleyen TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,  "Milli Takımımızı Paris' te yalnız bırakmadık. Ay Yıldızlı Türkiye Milli takımımıza destek olmak için ‪EURO2016‬ 'dayız. Türk milleti olarak hangi takımı desteklersek destekleyelim birbirimize çok bağlıyız. Bununla gurur duyuyoruz. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, hangi takım olursa olsun bugün tek bir gerçek var, o da Türkiye’dir. Birlikte, takımımıza destek olup, kardeşçe maçımızı izleyeceğiz." ifadelerini kullandı.
Açıkgöz, Konu Türkiye olduğunda gerisi teferruattır, gerek Türkiye'den gelen vatandaşlarımız gerekse gurbetçi vatandaşlarımızla birlikte Avrupa'nın göbeğinde tek yumruk olduk. El aleme bir Sportif karşılaşmada dahi olsa nasıl kenetlendiğimizi Bir olduğumuzu diri olduğumuzu gösterdik. Bu vesile İle EURO2016‬ 'da Milli takımımıza başarılar diliyorum dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.