banner461

Açıkgöz, Nevşehirspor taraftarlarıyla Sahurda Buluştu

AK Parti Nevşehir Milletvekili 27. Dönem adayı Mustafa Açıkgöz, Nevşehirspor Taraftar grubu ile sahur programında bir araya geldi.

banner503
Açıkgöz, Nevşehirspor taraftarlarıyla Sahurda Buluştu
07 Haziran 2018 Perşembe 03:40

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili 27. Dönem adayı Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar Nevşehirspor Taraftar grubu ile sahur programında bir araya geldi. 

13 Yıl aradan sonra tekrar 3.Lige yükselen Nevşehirspor'da başkan ve yönetimin istifa etmesinin ardından yeni sezon öncesi yaşanacak gelişmeleri Nevşehirspor taraftar grubu üyeleriyle istişare ederek görüş alışverişinde bulundu. 

Toplantıda, Nevşehirspor’un tüm Nevşehir’in takımı olduğu ve birlik beraberlik içerisinde herkesin takıma sahip çıkması gerektiği vurgulandı. 

Nevşehirspor sahipsiz değildir...!

AK Parti Nevşehir Milletvekili 27. Dönem adayı Mustafa Açıkgöz," Öncelikle geçtiğimiz gün yaptıkları açıklama ile istifa ettiklerini açıklayan  fedakarca emek veren Kırmızı Beyazlı kulübumüzün başkanı Salih Dirikoç Başkanımıza ve yönetimimize gayretleri için teşekkür ediyorum. Aldıkları karara saygı duymakla beraber Nevşehirspor’umuz sahipsiz değildir ve hayat devam ediyor.  Bizim sevdamız Nevşehirspor’dur; Nevşehir’dir. İnşallah bu sezon 3.Ligde mücadele edecek olan takımımızı önümüzdeki süreçte güzel günler bekliyor " dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar: "Nevşehirspor Taraftar grubu ile sahur programı düzenleyerek Nevşehir için Nevşehir spor için istişarelerimizi gerçekleştiriyoruz. Herşey güzel olacak Vakit Nevşehir Vakti" dedi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.