banner461

Alt Yapı Liglerinin Şampiyonu Nevşehir Spor Gençlik ve Telekom Spor

İlimizde Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı ile Futbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen futbol alt yapı liglerinde geride kalan sezon içerisinde 3’er kez Nevşehir Spor Gençlik takımı ve Telekom Spor Şampiyonluğa ulaştı.

banner503
 Alt Yapı Liglerinin Şampiyonu Nevşehir Spor Gençlik ve Telekom Spor
12 Ağustos 2015 Çarşamba 15:08

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İlimizde Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı ile Futbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen futbol alt yapı liglerinde geride kalan sezon içerisinde 3’er kez Nevşehir Spor Gençlik takımı ve Telekom Spor Şampiyonluğa ulaştı.

ASKF İl Başkanlığından edinilen verilere göre; geçtiğimiz futbol sezonu içerisinde ilimizde 8 ayrı futbol alt yapı ligi düzenlendi. Düzenlenen liglerde şampiyon olan ve Türkiye Şampiyonalarında ilimizi temsil eden takımlar aynı zamanda ilimizin futbol alt yapısının güçlenmesine de önemli bir katkı sağladılar.

Liglerde U-11’ de Nevşehir Hacıbektaş Veli Ünivesitesi Gençlik Spor takımı, U-12’de Nevşehir Gençlik, U-13’te Telekom Spor, U-14’te Telekom Spor, U-15’te Kapadokya Nevşehir Spor, U-16’da Nevşehir Spor Gençlik, U-17’de Telekom Spor, U -19’da ise Nevşehir Spor Gençlik takımları şampiyon oldular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.