banner461
banner195

Altınyıldız Kolejinde 3 Kupa Sevinci

2012-2013 Eğitim- Öğretim Yılı liselerarası basketbol ve futbol müsabakaları geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Her yıl olduğu gibi bu yılda Altınyıldız Koleji olarak turnuvalara katıldık ve birçok başarılar kazandık.

Altınyıldız Kolejinde 3 Kupa Sevinci
30 Kasım 2012 Cuma 16:09

banner143
banner134

 27 – 28 – 29  Kasım  2012 tarihlerinde Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda oynanan basketbol müsabakaları sonucunda Lise Erkek  Basketbol ve Lise Kız Basketbol takımımız yaptığı bütün maçları farklı skorlarla kazanarak,  il birincisi olmuştur ve biz Altınyıldız ailesine bir kez daha çifte şampiyonluk sevincini yaşatmıştır.

            Önümüzdeki günlerde yapılacak olan bölge şampiyonasında  İlimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyor ve buradan başarılar diliyoruz.

            Ayrıca bugün sonuçlanan Lise Erkek futbol müsabakalarında, Altınyıldız Koleji Erkek Futbol takımımız il ikincisi olarak başarılarımıza bir yenisini daha katmıştır.

            Şampiyon olan takımlarımıza, onları çalıştıran, yetiştiren antrenörlerimize ve desteğini bizden hiçbir zaman esirgemeyen başta Genel Müdürümüz Serhat İğdeci’ye ve diğer yöneticileremize teşekkür ediyor ve başarılarımızın devamını  diliyorum.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
güney - 5 yıl önce
futbulda bi,rinci endüstri oldun onu haber yappıyoasunuz yuh
Avatar
ayıldız - 5 yıl önce
çekemeyen anten taksın
Avatar
EML - 5 yıl önce
oooooooooooo123 endüstri lalaylay lay şapıyon