banner421
banner195

Amatör spor haftası etkinlikleri 09 Ekim’de başlıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yaştan insanın spor yapabileceği, düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasına özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla ortaklaşa düzenlediği ´Amatör Spor Haftası´ etkinlikleri 81 ilde eş zamanlı olarak 09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak.

Amatör spor haftası etkinlikleri 09 Ekim’de başlıyor

banner143
banner134
Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yaştan insanın spor yapabileceği, düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasına özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için farkındalık oluşturmak amacıyla ortaklaşa düzenlediği ´Amatör Spor Haftası´ etkinlikleri 81 ilde eş zamanlı olarak 09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak.
9 Ekim Pazartesi günü saat 10:00 da Valilik önünden Spor Kompleksinde kortej yürüyüşü ile başlayacak olan Amatör Spor Haftası açılış programı saat 10:30´da Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda geçekleştirilecek.
Açılış programı sonrası tesislerde Amatör Spor Haftası kapsamında müsabakalar sürdürülecek olup 15 Ekim Pazar günü saat 14:00 da kapanış programı ile Amatör Spor Haftası tamamlanacak. 
Amatör Spor Haftası  Faaliyetleri;
Branş Saat Tarih Yer Kategori
Masa Tenisi 11.00 09.10.2017 Pazartesi Dip Spor Salonu Yıldız Genç Kız Ve Erkek
Cimnastik 18.00 09.10.2017 Pazartesi Gençlik Merkezi Minikler Ve Küçükler Kızlar
Voleybol 19.00 09.10.2017 Pazartesi Dip Spor Salonu Veteranlar
Atletizm 14.00 10.10.2017 Salı Gazi Stadı Yıldızlar Kız Ve Erkek
Futbol 14.00 10.10.2017 Salı 2 Nolu Çim Saha Özel Sporcular
Yüzme 18.30 10.10.2017 Salı Yüzme Havuzu Minikler Küçükler Ve Yıldızlar
Engelli - Atletizm 14.00 11.10.2017 Çarşamba 3 Nolu Çim Saha Özel Sporcular
Engelli - Masa Tenisi 15.00 11.10.2017 Çarşamba Dip Spor Salonu Özel Sporcular
Badminton 16.00 11.10.2017 Çarşamba Dip Spor Salonu Yıldız Kız Ve Erkek
Boks 17.00 12.10.2017 Perşembe Boks Salonu Yıldız Genç Büyük Boks
Okçuluk 17.00 12.10.2017 Perşembe Okçuluk Salonu Yıldızlar
Hentbol 16.00 13.10.2017 Cuma Dip Spor Salonu Yıldız Kız
Güreş 16.30 13.10.2017 Cuma Güreş Salonu Yıldız Erkek
Basketbol 17.30 13.10.2017 Cuma Dip Spor Salonu Gençler Kız Ve Erkek
Hentbol 10.00 14.10.2017 Cumartesi Dip Spor Salonu Yıldız Erkek
Judo 11.00 14.10.2017 Cumartesi Judo Salonu Minikler
Taekwondo 11.00 14.10.2017 Cumartesi Taekwondo Salonu Yıldız Genç
Voleybol 14.00 14.10.2017 Cumartesi Dip Spor Salonu Yıldız Ve Genç Kız
Voleybol 14.00 15.10.2017 Pazar Dip Spor Salonu Midiler Kız

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.