banner461
banner195

Amatör Spor Haftası Nevşehir de Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği 'Amatör Spor Haftası' etkinlikleri Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda başladı.

Amatör Spor Haftası Nevşehir de Başladı
30 Eylül 2013 Pazartesi 17:56

banner143
banner134

 AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği 'Amatör Spor Haftası' etkinlikleri Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda başladı.

30 Eylül-06 Ekim tarihleri arasında her yıl düzenlenecek olan Amatör Spor Haftası etkinlikleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER ve Spor Şube Müdürümüz Meral KÜÇÜK ‘ün konuşmaları ile başladı.

ÜNLÜER Konuşmasında “Sevgili gençler hepinizin Amatör Spor Haftası kutlu olsun. Sizlerden isteğim şudur; okullarınızdaki diğer arkadaşlarınıza ve komşularınızı bilgilendirin ki diğer gençlerimiz de tesislerimizden yararlanabilsinler. Spor Kompleksimiz gençlerimiz için 24 saat açıktır. Gençlik Merkezimizde her türlü imkânı bulabilirsiniz, yabancı dil kursları, resim, müzik, gitar, ebru ve talepleriniz doğrultusunda öğretmenlerimiz aracılığıyla sizlere hizmet edeceğiz. Spor Kompleksimize herkesi bekliyoruz, hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.” dedi.

Açılış konuşmasından sonra öğrenci ve diğer katılımcılara döner ikramının ardından sporcularımızın gösterileriyle devam eden 'Amatör Spor Haftası’ seyirci ve katılımcıların eğlence ve oyunlarıyla son buldu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
---- - 5 yıl önce
müdürümüze teşekkürler.24 saat açık kelimesine katılmıyorum.en geç 20:00 olduğunda güvenlikden başkası kalmıyor.spor yapanlar wc için bile zor girip çıkıyor.spor salonuna müdürümüzün bu wc sorununu çözmesi gerekmektedir.inşaatlar bitene kadar.
Avatar
Mehmet - 5 yıl önce
Spor yapmak içinmi açık deyil diyorsun vc ler içinmi. Antreman saati iste akşam saat 10-11 e vermezlerse öyle yaz. Üniversitesi basket takımı ant. Yapıyor akşamları.
Avatar
sporcu - 5 yıl önce @----
hocam 24 saat açık istediğin zaman girip antremanını yapabiliyorsun sahayı kullanabiliyorsun şayet ben ne zaman gitsem sporumu yapıyorum. salonu sana tek başına açmazlar ama her hangi bir etkinliğin oyunun varsa sabahtan söylersin akşama açarlar şimdiye kadar ben hiç sıkıntı yaşamadım.