banner461
banner195

Amatör Spor’da Kargaşa Önlendi

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksi içerisinde inşa edilen yeni Sporcu soyunma odaları amatör maçlarda yaşanılan önemli bir sorunu ortadan kaldırdı.

Amatör Spor’da Kargaşa Önlendi
21 Ocak 2014 Salı 20:36

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksi içerisinde inşa edilen yeni Sporcu soyunma odaları amatör maçlarda yaşanılan önemli bir sorunu ortadan kaldırdı.

Gençlik ve Spor il müdürlüğü kompleksi içerisinde bir yandan olimpik yüzme havuzu inşaatı sürerken, diğer yandan yeni gençlik merkezi inşaatı da çok yakın zamanda faaliyete geçirilmeye hazırlanıyor.

Kompleks içerisinde bulunan ve yıllardır sporcuların soyunma odası sorununa çeşitli çözümler arattıran problem nihayet çözüme kavuşturuldu. Yaklaşık bir ay önce başlatılan çalışma ile artık 2 ve 3 nolu çim sahaların bir arada kullanabilecekleri yeni soyunma salonları var.

İl müdürlüğünün sıkı takibi sonucunda kısa sürede tamamlanan iki katlı soyunma odaları bu hafta sonunda hizmete giriyor. Sporcuların yanı sıra hakemlerin de yararlanabilecekleri, içerisinde sıcak su imkanının da yer alacağı soyunma salonları daha modern bir hale getirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.