banner461
banner195

Annenin Kırmızı Kart İsyanı

Nevşehir’de hafta sonunda oynanan ve futbolseverlerin de ilgisini gören U-16 Futbol ligi final karşılaşması ilginç anlara da sahne oldu.

Annenin Kırmızı Kart İsyanı
18 Mayıs 2015 Pazartesi 16:49

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de hafta sonunda oynanan ve futbolseverlerin de ilgisini gören U-16 Futbol ligi final karşılaşması ilginç anlara da sahne oldu.

Maçın Orta hakemine hakaret ettiği gerekçesiyle maçta görevli emniyet görevlileri bir kişi hakkında yasal işlem yaptı. Aynı kişi maçın orta hakeminden kendisinin de şikayetçi olduğunu belirterek o da davacı oldu.

Bir ara sinir harbine dönen maçta Türk Telekom Spor’lu iki futbolcu kırmızı kart gördü. Zaman zaman sertleşen maç sonunda olay çıkmaması sevinçle karşılandı. Ancak maç sonrasında kupa törenine hazırlanan Nevşehir Spor GK takımının kaptanını tel örgülere çağıran bir bayanın feryadı dikkat çekti.

 “Sen benim oğluma kırmızı kart yedirdin ya alacağın” olsun diyen bayanın Nevşehir Spor GK Kaptanının komşusu olduğu ortaya çıktı.

Bayanın feryatları karşısında bir süre kendisinin kırmızı kart olayında bir müdahalesi olmadığını anlatmaya çalışan Kaptan’ın sözleri bayanın tepkisini gidermedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.