banner461
banner195

“At Muhsin Kardeşim Boş Kağıda İmzayı Gerisine Bakarız”

Nevşehir 1. Amatör Küme futbol liginde farklı bir renk oluşturma gayretinde olan Çat Belediye Gençlik Spor ailesine Nevşehir’in yakından tanıdığı futbolcularından Muhsin Özdemir’de katıldı.

“At Muhsin Kardeşim Boş Kağıda İmzayı Gerisine Bakarız”
08 Ekim 2015 Perşembe 17:11

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir 1. Amatör Küme futbol liginde farklı bir renk oluşturma gayretinde olan Çat Belediye Gençlik Spor ailesine Nevşehir’in yakından tanıdığı futbolcularından Muhsin Özdemir’de katıldı.


Takımın başına geçtiğimiz günlerde yapılan anlaşmayla birlikte Tarkan Güney’i getiren Çat Belediye Gençlik Spor transfer bombalarını sıralamaya devam etti. O bombalardan biri de Nevşehir Spor’un ardından Kapadokya Göreme Spor’da uzun yıllar forma giyen Muhsin Özdemir oldu.

Takım Sportif Direktörü Hacı Ramazan Başbuğ ile boş kağıda imza atarken gözlenen Muhsin Özdemir, Başbuğ’un “At kardeşim Muhsin boş kağıda imzayı çakmazlar ne de olsa biz gerisini yakıştırırız” sözlerine kanıp imza attı.

Başbuğ ve Özdemir’in beraber fotoğrafını çeken muhteremin farkına varılamayacağını zannettiği ayrıntı dikkatlerden kaçmadı. Ne derler haber detaylarda gizli. O detayları da yakalamak her oturan boğa gazetecilerin harcı değil.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İso9002 - 3 yıl önce
Hayırlı olsun çatspor şampiyon en büyük başkan Kamil başkan