banner461
banner195

Atletizmciler Artık Teknik Branşlara Yöneldi

Nevşehirin son yıllardaki en öne çıkan spor dallarından olan Atletizmde artık Sporcularımız teknik branşlara yönlendiriliyor.

Atletizmciler Artık Teknik Branşlara Yöneldi
11 Haziran 2013 Salı 09:53

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İlimizin son yıllardaki en öne çıkan spor dallarından olan Atletizmde artık Sporcularımız teknik branşlara yönlendiriliyor.

Nevşehir’in yıllardır öncelikli olarak kros liglerinde önemli başarılar elde ettiğine değinen Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, Sporcuların teknik branşlarda da başarılı olabilmelerine yönelik ciddi çalışmalar yapıldığını söyledi.

5 ilin katılımıyla düzenlenen bölgesel atletizm liglerinin bu amaçla düzenlendiğini ve Sporcularımızın bu yarışmalarda son derece büyük başarılar elde ettiğini belirten Köstekçi, “Kros liglerinde Nevşehir’i en iyi şekilde temsil eden, Avrupa, Dünya ve Türkiye Şampiyonlukları elde eden Sporcularımızın artık teknik branşlarda da kendilerini gösterebilmeleri için uğraş veriyoruz. Nevşehir ve civar 5 ilin Sporcularının katıldıkları bölgesel lig müsabakaları bu aşamada oldukça yararlı oldu. Sporcularımızın teknik branşlarda da ne denli başarılı olabileceklerini bizzat gördük. İleriki yıllarda teknik branşlarda da Sporcularımızın Ülkemizin önde gelen Sporcuları arasına gireceğinden yana bir şüphemiz yok” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.