banner461
banner195

Avanos Kaymakamı Eldivan Gençlerimizi Spora Kanalize Etmeliyiz

Avanos Kayamakamı Mustafa ELDİVAN Kapadokya Avanos spor Kulübünün Altınyazı otelde verdiği yemekte Gençlerimizi Spora kanalize etmeliyiz dedi.

Avanos Kaymakamı Eldivan Gençlerimizi Spora Kanalize Etmeliyiz
03 Ekim 2014 Cuma 11:43

banner143
banner134

 Avanos Kayamakamı Mustafa ELDİVAN Kapadokya Avanos spor Kulübünün  Altınyazı otelde verdiği yemekte Gençlerimizi Spora kanalize etmeliyiz dedi.

Kapadokya Avanos Spor Kulübü Altınyazı otelde ; Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN, Belediye Başkanı İsmet İNCE, İlçe Jandarma Bölük Komutanı J. Yzbş. Onur GÜVEN, İl Genel Meclis Üyesi Şaban TOPUZ,  Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kerem YILMAZ, Kulüp Başkanı Ahmet ADIYAMAN, Basketbol KOÇ'u Babür TAŞER,  Futbol Antrönörü Mustafa SEKLEM ve Sporcuların katıldığı bir yemek verdi. Yemekte  Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN Kapadokya Avanos spor Kulübü ilçemiz gençliği için çok güzel bir misyon yüklenmiş vaziyette Bizlerde İdareciler olarak Gençlerimizi spora kanalize etmek için her türlü imkanı seferber ederek bu gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmalıyız. Bu gençlerimiz içerisinden Türk sporuna bir sporcu bile kazandırsak bu bizim en büyük karımızdır dedi.

Haber:Kemal Çelik / Kızılırmak Gazetesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.