banner461
banner195

Avanos’ta ücretsiz ilçe spor merkezi açılıyor.

Avanos Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce 2014 yılı ücretsiz İlçe spor Merkezleri açılıyor...

Avanos’ta ücretsiz ilçe spor merkezi açılıyor.
25 Haziran 2014 Çarşamba 11:29

banner143
banner134

 988 Yılından bu yana her yıl açılan İlçe Spor Merkezi;  ilçemiz çocuklarını/gençlerini, spora yönlendirmek, spor kulüplerine sporcu kaynağı yaratmak ve de toplumda spor kültürünün oluşmasına katkı sağlamak amacıyla; Spor Genel Müdürlüğü’nün 2014/3 sayılı genelgesi doğrultusunda, ilçemiz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce 05-18 yaş grubuna mensup (Kız-Er.)bireylerin; basketbol, voleybol, masa tenisi, badminton, taek-wondo, boks ve cimnastik ( cimnastik için 03-18 yaş grubu) branşlarında ücretsiz olarak katılabileceği, ‘’İlçe Spor Merkezi’’ açılması planlanmıştır.


İl Spor Merkezleri Genelgesi/Yönergesi çerçevesinde; 29 Haziran 2014 günü çalışmalarına başlayacak olan İlçe Spor Merkezi, 29 Ağustos 2014 tarihinde sona erecektir. İlçe Spor Merkezine kayıtlar, 11 Temmuz 2014 tarihine kadar yapılabilecektir.

 

                 İlçe Spor Merkezi’nde eğitim- öğretim çalışmaları; Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tesislerinden, Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak olup, İlçe Spor Merkezine başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir.

 

BAŞVURU ŞARTLARI:

 

*Sporcu Tanıtma Formunun Tanzimi (Forum, İlçe Müdürlüğü’nden temin edilebilir.),

 

* Nüfus Hüviyet Cüzdanı Fotokopisi (T.C. Kimlik No.’lu)


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.