banner461

Avcı Nevşehir'de Bir sezonda 300 madalya ve 13 kupa dağıttı

Son yıllarda ilimizde futbol alt yapısının güçlendirilmesi ve geleceğin futbolcularının belirlenerek müsabaka deneyimlerinin de artırılması için düzenlenen alt yapı liglerinde başarılı bir sezon geride kaldı.

banner503
Avcı Nevşehir'de Bir sezonda 300 madalya ve 13 kupa dağıttı
08 Ağustos 2015 Cumartesi 16:35

banner143
banner134

 Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı, Futbol İl Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen müsabakalarda geçtiğimiz sezon 300 sporcuya madalya dağıtılırken, 13 takıma kupa verildi. U-11 ve U-12 Liglerinde mücadele eden 300´e yakın sporcuya da katılım belgesi verildi.

Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, alt yapı liglerinde geçtiğimiz sezon başarılı bir sezonu geride bıraktıklarına dikkat çekerek, “İlimizde futbol alt yapısı ülkemizin bir çok iline oranla oldukça gelişti ve iyi durumda. Alt yapı liglerini düzenleyerek hem ilimizden önümüzdeki yıllarda başarılı futbolcuları çıkarabilmek, hem de onlara müsabaka deneyimi kazandırmak amacıyla bu organizasyonları gerçekleştirdik. Bu liglerde başarılı olan takımlara kupa, sporcularımıza ise madalya ve katılım belgesi dağıtarak onları teşvik etmek istedik. Gördüğümüz kadarıyla da gayet olumlu bir çalışma yaptık” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.