banner461

Başbuğ Nevşehirspor için kolları sıvadı

Nevşehir Spor’da önemli gelişmeler yaşanıyor. Necmi Cantekin ve oğullarının kulüp yönetiminden çekilme kararının hemen ardından kulübün yeni sezonda güçlü bir kadro ile BAL Liginde mücadele edebilmesi için kollar sıvandı.

banner503
Başbuğ Nevşehirspor için kolları sıvadı
03 Mayıs 2016 Salı 13:30

banner143
banner134
Nevşehir Spor’da önemli gelişmeler yaşanıyor. Necmi Cantekin ve oğullarının kulüp yönetiminden çekilme kararının hemen ardından kulübün yeni sezonda güçlü bir kadro ile BAL Liginde mücadele edebilmesi için kollar sıvandı. Çat Belediye Başkanı Kamil Duru’nun önderliğinde yürütülen çalışmalarda takımın başına genel menejer olarak Ramazan Başbuğ’un getirilmesi bekleniyor.
Geçtiğimiz sezon Amatör ligin tozunu atan ve oldukça güçlü rakiplerine rağmen Ramazan Başbuğ’un liderliğinde Bölgesel Amatör Lig play off maçında Nevşehir Spor’un rakibi olan Çat Gençlik Spor’un başarısında önemli bir pay sahibi olan Başbuğ yeni sezonda Nevşehir Spor’un başarısı için çalışacak.
Edinilen bilgiye göre; Çat Belediye Başkanı Kamil Duru’nun Nevşehir Spor yönetimine talip olduklarını açıklamasıyla birlikte çalışmalarda hızlandırıldı. Başkan Duru’nun Nevşehir’in genelini kapsayan bir takım oluşturarak yeni sezonda tüm ilin desteğini alan bir takım oluşturulması yönündeki çabalarında önemli mesafeler alındı. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde yapılan bu çalışmalar kamuoyu ile de paylaşılacak.
Bu arada yeni sezonda Nevşehir’i temsilen BAL liginde mücadele edecek takımın iskeleti de oluşturuluyor. Bu çalışmalarda ise öne çıkan isim Ramazan Başbuğ.
Şu ana kadar 8-9 yerli isimle anlaşma sağladığı öğrenilen Ramazan Başbuğ’un oluşturacağı takımın başına da önemli bir isim teknik direktör olarak getirilecek. Teknik açıdan da son derece önemli isimlerin yer aldığı bir takımın oluşturulması için girişimlerin aralıksız sürdürüldüğü bildiriliyor.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.