banner461
banner195

Basını İlk Kez Soyunma Odasına Soktu

Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Cantekin, ilimizde yayın yapan basın yayın kuruluşu mensuplarını bu sezon ilk kez soyunma odasına soktu.

 Basını İlk Kez Soyunma Odasına Soktu
07 Nisan 2014 Pazartesi 17:14

banner143
banner134

 Basını İlk Kez Soyunma Odasına Soktu

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Cantekin, ilimizde yayın yapan basın yayın kuruluşu mensuplarını bu sezon ilk kez soyunma odasına soktu.

Bölgesel Amatör Futbol Liginin geride kalan 23 haftasında soyunma odasına alınmayan basın yayın kuruluşları mensuplarını Sincan Belediye Spor maçının önemi dolayısıyla soyunma odasına davet eden Kulüp Başkanı Necmi Cantekin, Sincan Belediye Spor maçı başta olmak üzere sezonun diğer iki maçında da futbolculara maç pirimi olarak 100 TL verileceğini açıkladı.

Yeşil Kırşehir Spor maçında yaşanan olumsuzlukların artık bir tarafa bırakılarak ligde kalan maçların en iyi şekilde sonuçlandırılmasına odaklanılmasını isteyen Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Cantekin, Nevşehir 1. Amatör ligi Şampiyonu ile oynanacak final maçının primini ise 300 TL olarak açıkladı.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sincanlılara duyurulur - 4 yıl önce
sincanspor bizim sayemizde yitirmiş olduğu şampiyonluk şansını tekrar yakaladı. sincan 3.lige çıkarsa bize birkaç topçusunu vermeli bence.
Avatar
Sen kimsinki ......? - 4 yıl önce @sincanlılara duyurulur
nevşehirspor adına yanlış ve olumsuz
mesaj veriyorsunki futbolcu piyasada çok
yeterki sizler ve çok bilmişler bu takıma
sahip çıkıp maddi ve manevi yardımcı olalım.