banner461

Başkan Arı Tarihi Maçı Gençlerle Birlikte Dev Ekranda İzlendi

Basketbol THY Avrupa Ligi'nde temsilcilerimiz Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes’i karşı karşıya getiren  tarihi maçı Nevşehirliler, Nevşehir Belediyesi tarafından Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’ne kurulan dev ekranda izledi.

banner503
Başkan Arı Tarihi Maçı Gençlerle Birlikte Dev Ekranda İzlendi
17 Mayıs 2019 Cuma 23:04

banner143
banner134

Basketbol THY Avrupa Ligi'nde temsilcilerimiz Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes’i karşı karşıya getiren  tarihi maçı Nevşehirliler, Nevşehir Belediyesi tarafından Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’ne kurulan dev ekranda izledi. Maça büyük ilgi gösteren Nevşehirli gençler, başkan Rasim Arı’ya sevgi gösterilerinde bulundu.

THY Avrupa Ligi'nde Dörtlü Final‘de, temsilcilerimiz Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes, Dörtlü Final'de karşı karşıya getiren müsabaka için Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi bahçesine dev ekran kuruldu.

Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes arasında, bu akşam saat 19.00’da başlayan ve İspanya'nın Vitoria-Gasteiz şehrindeki FernandoBuesa Arena'da oynanan Dörtlü Final müsabakasını izleyenler arasında yer alan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya, gençler sevinç gösterilerinde bulundu.

Gençler, Türk basketbolu tarihine geçen müsabaka için kendilerini kırmayarak günler öncesinde dev ekranda maçı yayınlama müjdesi veren Başkan Arı’ya teşekkür etti.  Arı’nın bu heyecanlı müsabakada yanlarında bulunmasından mutluluk duyduklarını belirten gençler: “Gençler olarak böyle bir belediye başkanının bulunduğu şehirde yaşadığımız için çok şanslıyız. Kendisi bizim belediye başkanımız değil adeta ağabeyimiz. Bugüne kadar hiçbir isteğimizi geri çevirmedi. Bizlerde Nevşehir gençliği olarak her zaman başkanımızın yanındayız.” diye konuştu.

Gençlerle bir arada olmanın kendisini çok mutlu ettiğini kaydeden Başkan Rasim Arı ise, seçimlerden önce gençler için verdiği pozitif ayrımcılık sözünü hatırlattı. Arı: “Gençlerimiz bizim her şeyimiz. Ülkemizin geleceği gençlerimizin bu sevgisi karşısında onlar için ne yapsak az. Bu şehri onlarla yönetmeye söz verdik ve bu sözümüzün arkasındayız.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.