banner461
banner195

Battal Uğurlu Futbol Turnuvası Devam Ediyor

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün sporcusu ve Nevşehir Üniversitesi Öğrencisi iken amansız hastalığa yakalanarak hayatını kaybeden merhum Battal Uğurlu anısına düzenlenen futbol turnuvası büyük çekişmeye sahne oluyor.

Battal Uğurlu Futbol Turnuvası Devam Ediyor
31 Ağustos 2013 Cumartesi 10:41

banner143
banner134

 Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün sporcusu ve Nevşehir Üniversitesi Öğrencisi iken amansız hastalığa yakalanarak hayatını kaybeden merhum Battal Uğurlu anısına düzenlenen futbol turnuvasının ilk maçında Şahinbey Spor Osmaniye Sporu 5-1 yendi. Skordan çok, böyle bir vefa örneğini ortaya koyan Nevşehir Üniversitesi ve Kulübünü tebrik eden turnuvaya katılan Takım yöneticileri ve futbolcular bu tür organizasyonlarda seve seve görev alacaklarını belirttiler. Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın’da Organizasyonun yapılmasında emeğini ve desteğini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a ve Futbol takımı Antrenörü Tarkan Güney’e tüm sporseverler adına teşekkür etti.

merhum Battal Uğurlu anısına düzenlenen futbol turnuvasının ikinci maçında Trabzon Yomra Spor Kahramanmaraş Türkoğlu Sporu 1-0 yendi. Turnuvaya katılan Takımların yöneticileri ve futbolcuları organizasyon için Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın’a ve tüm yetkililere teşekkür etti.

Yer: Avrasya Otel ( Avanos)

Maç Programı: 

29.08.2013     Osmaniye Spor – Şahinbey Spor (Gaziantep) Saat: 17

30.08.2013     Trabzon Yomra Spor – Türkoğlu Spor ( Kahramanmaraş) Saat: 17

01.09.2013     3.lük. – 4.lük Maçı  Saat: 16

Final   Maçı           Saat: 17:45


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.