banner461
banner195

Beraberlik İki Takıma da Yaramadı

Hafta sonunda Nevşehir Gazi Stadında oynanan ve golsüz eşitlikle tamamlanan müsabaka hem Kazan Belediye Spor’u hem de Nevşehir Spor’u zirveden etti.

Beraberlik İki Takıma da Yaramadı
08 Aralık 2015 Salı 13:45

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda Nevşehir Gazi Stadında oynanan ve golsüz eşitlikle tamamlanan müsabaka hem Kazan Belediye Spor’u hem de Nevşehir Spor’u zirveden etti.

Bu maç öncesinde 19’ar puanla ligin ilk iki sırasında yer alan Nevşehir Spor ve Kazan Belediye Spor aldıkları birer puanla zirveden olurken, zirveye Yeşil Kırşehir Spor’u kendi sahasında tek golle geçen Türk Metal Kırıkkale Spor oturdu.

Yine kendi sahasında Kayseri Yol Spor’u 3 golle geçen Yozgat Spor 1959 FK takımı ise 21 puana yükselip grubumuzda ikinci sıraya yükseldi.

Haftayı bir puanla kapayan Nevşehir Spor kendisinden birer maç eksiği bulunan Türk Metal Kırıkkale Spor, Yozgat Spor ve Kazan Belediye Spor’un ardından 20 puanla puan cetvelinde 4. Sırada kendisine yer buldu.

Nevşehir Spor ligin ligde bu hafta sonu BAY olacak, bir sonraki hafta ise Hacılar Erciyes Gençlik Spor deplasmanına çıkacak.

Ligde 10. Hafta sonrasında oluşan puan durumu şöyle:Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.