banner461
banner195

Beşiktaş tırı Ürgüp’te

Beşiktaş Spor Kulübü’nün resmi ve lisanslı ürünlerini satan Beşiktaş Mobil Store ’Kartal Yuvası’ tırı dün Ürgüp ilçemize geldi.

Beşiktaş tırı Ürgüp’te
08 Kasım 2013 Cuma 17:59

banner143
banner134

 Beşiktaş Spor Kulübü’nün resmi ve lisanslı ürünlerini satan Beşiktaş Mobil Store ’Kartal Yuvası’ tırı dün ilçemize geldi. 

    TIR sorumluları taraftarları lisanslı ürünleri almaya davet ettiklerini ifade ederek korsan ürünlere karşı uyarılarda bulundular. Ürgüp’lü Beşiktaş taraftarları ayaklarına gelen lisansları ürünlere yoğun ilgi gösterdi. 

BJK Store tır yetkilisi Bekir Yıldız, Türkiye´nin dört bir yanını dolaşarak taraftarlarıyla buluştuklarını ve bu güne kadar pek çok il ve  ilçeye giderek lisanslı ürünleri taraftarlarına ulaştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

   Ürgüp’te 3 gün kalacaklarını ifade eden tır yetkilisi Bekir Yıldız, Ürgüp’ten sonrasında yine bölgede olacaklarını 10 Kasım’da Kayseri’de olmayı hedeflediklerini açıkladı. 

    Tır Sorumlusu Yıldız; geçen sezonlara oranlara taraftarlar arasında bütünleşme olduğunu, kulübün toparlanma aşamasında olduğu için BJK taraftarının da hiç bir zaman yalnız bırakmadığını, çeşitlerin daha geniş bir ürün yelpazesiyle taraftarlara sunumuyla A’dan Z’ye lisanslı ürünlerin satışının  yapıldığını, Ürgüp’teki Beşiktaş taraftarlarını Hancıoğlu konağı önündeki BJK tırına beklediklerini söyledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.