banner461
banner195

Bölgesel Gelişim Seminerleri Nevşehir’de Yapılacak

Türkiye Futbol Federasyonu Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı’nın 5. Maddesi gereğince TFF-TÜFAD işbirliğinde her iki yılda bir düzenlenmekte olan “Zorunlu Bölgesel Gelişim Seminerleri” 19 Haziran Perşembe günü Nevşehir’de yapılacak.

 Bölgesel Gelişim Seminerleri Nevşehir’de Yapılacak
30 Nisan 2014 Çarşamba 14:24

banner143
banner134

 Bölgesel Gelişim Seminerleri Nevşehir’de Yapılacak

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Futbol Federasyonu Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı’nın 5. Maddesi gereğince TFF-TÜFAD işbirliğinde her iki yılda bir düzenlenmekte olan “Zorunlu Bölgesel Gelişim Seminerleri” 19 Haziran Perşembe günü Nevşehir’de yapılacak.

Seminere TFF-A, UEFA-B, TFF-B, TFF-C ve Amatör Kaleci Antrenörü lisansına sahip olanların katılması zorunlu. Bu teknik adamlar sezon içerisinde herhangi bir  kursa katılmış olup diploma almış olsalar dahi  bu seminere katılmak zorundalar.

Seminere katılmayan teknik adamlara yine aynı talimatın  6. maddesinin 3. fıkrasına göre Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir sonraki gelişim seminerine kadar çalışma izni verilmeyecek.

TÜFAD Nevşehir Şube Başkanı Kenan Gerçeker,”Belirtilen lisans kategorisi dışında kalan Teknik Adamların 2015 Yılı Ocak Ayında  TFF-TÜFAD işbirliğiyle İstanbul’da yapılması planlanan Uluslar arası seminere katılacaklar. Nevşehir İlindeki Teknik Adamlarımız

daha detaylı bilgileri Nevşehir TÜFAD Şube Başkanlığından öğrenebilirler” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.