banner461
banner195

'Bu Sömestr Kış Spor Okullarındayız'

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Kış Dönemi Spor Eğitim Kurslarımız 15 Tatilde de İlimizde ‘’ Bu Sömestr Kış Spor Okullarındayım’’ sloganı ile gerçekleştirilecektir.

'Bu Sömestr Kış Spor Okullarındayız'
21 Ocak 2016 Perşembe 12:45

banner143
banner134
 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak  Kış Dönemi Spor Eğitim Kurslarımız 15 Tatilde de İlimizde ‘’ Bu Sömestr Kış Spor Okullarındayım’’ sloganı ile gerçekleştirilecektir.

            2015-2016 Eğitim Öğretim yılı ilk yarı tatil dönemi olan 22 Ocak - 8 Şubat tarihleri arasında Okul Öncesi, İlk, Orta, Lise eğitim kademelerinde bulunan ve spor çağındaki öğrencilerimize bu yarı yıl tatil döneminde ilgi duydukları spor dalında; branşında deneyimli, uzman antrenörlerimiz eşliğinde spor branşlarının tanıtılıp, spor bilinci kazandırılarak aktif dinlenmiş olarak eğitim – öğretim dönemine başlamaları  amaçlanmıştır. Voleybol, Hentbol, Jimnastik, Masa Tenisi, Badminton, Taekwondo ,Güreş, Judo ,Boks, Atletizm, Bisiklet, Basketbol ,Halter, Yüzme branşlarında açılacak olan kurslarımız ücretsiz olup aynı zamanda Gençlik Merkezlerimizde de İngilizce, Tiyatro ,Bağlama, Gitar ,Ney, Diksiyon,Resim,Mozaik,Ebru  kuslarımız ücretsiz verilmekle birlikte Bilgisayar, Playstation,  Langırt ,Buz Hokeyi, Dart gibi çeşitli aktivitelerimizden ve kütüphanemizden  ücretsiz yaralanabilirler.

            Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak ailelerin çocuklarını Spor Kompleksimize göndererek çocuklarının fiziki ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayacak olmasını göz önünde bulundurmalarını, Spor Kompleksimizde kurslarımızın ücretsiz olduğunu belirterek tüm öğrencilerimizi faaliyetlerimizden yararlanmaya bekliyoruz.

Kurslarımız; Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor Salonu

Nevşehir Gençlik Merkezi ve tüm ilçelerimizde verilecektir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.