banner461

Cadde Ve Sokaklar Nevşehir Belediyespor Bayrakları İle Süsleniyor

Nevşehir Belediyespor için esnafların başlattığı “Şampiyonluk Yakın Bayrakları Asın” kampanyasıyla kentin cadde ve sokakları takımın bayrakları ile süsleniyor.

Cadde Ve Sokaklar Nevşehir Belediyespor Bayrakları İle Süsleniyor
30 Temmuz 2019 Salı 13:28

banner143
banner134

2019 - 2020 Sezonu Tff 3.Lig 3.grupta şampiyonluk mücadelesi veren Nevşehir Belediyespor'a gönül veren duyarlı taraftarlar caddeleri Nevşehir Belediye spor bayrakları ile donatılıyor.

Takımlarını desteklemek için maddi manevi desteğe hazır olduklarını söyleyen taraftarlar bu yıl Nevşehir Belediyespor takımının 2.lige yükselmesi istiyor.  

“Şampiyonluk Yakın Bayrakları Asın” sloganıyla hareket eden taraftarlar kampanyayı devam ettiriyor. Yürütülen kampanya çerçevesinde Nevşehir Lale caddesi, Milli İrade caddesi, Atatürk Bulvarı ve Borsa kavşağı etrafındaki cadde ve sokaklar Nevşehir Belediyespor'un kırmızı-beyaz bayrakları ile donatıldı. Çevredeki Nevşehir Belediyesporlu vatandaşlar ise bu durumdan duydukları memnuniyeti dile getirerek, kısa sürede Nevşehir’in birçok cadde ve sokaklarının takımın bayrakları ile süslenmesini beklediklerini ifade ettiler.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.