banner461
banner195

Çalışma Yeniden Başladı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 3 nolu çim futbol sahasının soyunma odalarının yerine yeni Gençlik Merkezi yapılması için çalışmalar devam ediyor.

Çalışma Yeniden Başladı
07 Şubat 2014 Cuma 10:58

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 3 nolu çim futbol sahasının soyunma odalarının yerine yeni Gençlik Merkezi yapılması için çalışmalar devam ediyor.

Damat İbrahimpaşa Spor Salonu'nun yanındaki 3 nolu çim futbol sahasının soyunma odalarının bulunduğu alanda planlanan Gençlik Merkezi'nin hafriyat çalışmalarının kısa süreli bir aranın ardından devam ettiği gözleniyor.

Yaklaşık maliyetinin 1 milyon 733 lira olan Gençlik Merkezinin 350 günde teslim edilmesi hedeflenmişti. Gençlik Merkezi içerisinde çok amaçlı kapalı spor salonu, öğrencilerin farklı branşlarda eğitim alarak kendilerini geliştirebilecekleri ve eğitim alacakları etüt salonları, okuma salonları ve kütüphane yer alacağı ifade edildi.

İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Gençlik Merkezinde gençlerin sosyal alanda faaliyet gösterebileceği gibi içerisinde yer alan çok amaçlı spor salonuyla spor yapma imkanı da bulacaklarını kaydetti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.