banner461
banner195

Çalışmak Bizden

Nevşehir'i Türkiye Basketbol Kadınlar 2. Liginde temsil eden Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü 2.yılında playoflara kalarak büyük başarı göstermişti.

Çalışmak Bizden
13 Mart 2014 Perşembe 11:08

banner143
banner134
 Nevşehir’i Türkiye Basketbol Kadınlar 2. Liginde temsil eden Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü 2.yılında playoflara kalarak büyük başarı göstermişti.

Ligin güçlü ekibi Samsun Tekkeköy Belediye Sporu geçen hafta Samsunda yenme başarısı göstermişti. 16 Mart Pazar günü saat 16:00 Avanos Atatürk Kapalı Spor salonunda ligin güçlü ekiplerinde Mülkiye Sporu ağırlayacak.

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın yaptığı açıklamada, kulüp olarak Nevşehir’deki sportif kalkınmaya destek ve iyi örnek oluşturmaya çalışıyoruz dedi. Taşğın, bu çalışmalarda bizden desteklerini esirgemeyen NEHÜ Rektörü Prof Dr. Filiz Kılıç’a verdikleri desteklerden dolayı tüm sporseverler adına teşekkür ederiz dedi. Taşğın, hafta sonu oynanacak olan müsabakaya tüm Nevşehir’imizi takımımızı desteklemeye davet ediyoruz dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.