banner461
banner195

Cantekin’den Taraftara Özel Teşekkür

Kendi sahasında bu sezonun ilk maçına çıkan ve Yozgat Spor’u 2-0 mağlup eden Kırmızı Beyazlı Nevşehir Spor GK Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin, maçta takımı yalnız bırakmayan taraftara teşekkür etti.

 Cantekin’den Taraftara Özel Teşekkür
05 Ekim 2015 Pazartesi 13:55

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kendi sahasında bu sezonun ilk maçına çıkan ve Yozgat Spor’u 2-0 mağlup eden Kırmızı Beyazlı Nevşehir Spor GK Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin, maçta takımı yalnız bırakmayan taraftara teşekkür etti.

Cantekin, “Grubumuzun en zorlu rakibini pozisyon vermeden yürekli bir oyunla 2-0 yendik. Bu galibiyette emeği geçen futbolcularımıza teknik heyete ve yönetime teşekkür ederim. Tabi ki bu galibiyeti alırken bizi yalnız bırakmayarak gazı stadını dolduran taraftarımız ve taraftarımızın iskeleti olan genç Meterislilere ve başkan Ahmet Yetişir’e özellikle teşekkür ederim. Sayın vekillerimiz ve Sayın Belediye Başkanımızda yanımızda olmayı çok istemelerine karşın şehir dışında oldukları için maça gelemediler. Ama tebriklerini sundular. İnşallah Nevşehir bundan böyle tek yürek olarak şampiyonluğa yürüyecektir. Bundan kimse kuşku duymasın. 1. Amatör deki kulüplerimizin yönetici, futbolcu ve teknik heyetlerini maçta görmekten ayrıca sevinç duydum. Birlikte daha yükseğe” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.