banner461
banner195

Cantekin’den Ünlüer’e Teşekkür

Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Cantekin, Gazi stadında yapılan bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü ve çalışanlarına teşekkür etti.

Cantekin’den Ünlüer’e Teşekkür
20 Temmuz 2015 Pazartesi 14:12

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Cantekin, Gazi stadında yapılan bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü ve çalışanlarına teşekkür etti.

Bölgesel Amatör Lig maçlarının bu yıl da Gazi Stadında oynanacağını belirten Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkanı Cantekin, “Yeni stadyum projesinin birkaç yıl daha zaman alacağı gözleniyor. O nedenle mevcut stadımızda bir takım onarım ve düzenlemelerin yapılması gerekiyordu. Bu konuda zaman zaman bizlerde İl Müdürmüzle görüşmelerde bulunduk. Geçtiğimiz günlerde yapılan ihale ile özellikle statta sorun olan sosyal alanların düzenlenmesi konusunda önemli bir adım atıldı. 1987 Yılında stadyumumuzu çim yaptırmıştık. O günden bu yana çeşitli onarımlarla stadyumumuz işlevsel tutulmaya gayret edildi. Stadyum içerisinde ve dışında onarım ve bakım çalışmalarında bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Ünlüer’e ve çalışanlarına yapılması son derece elzem bu çalışmaları büyük bir titizlik içerisinde yerine getirdikleri ve getirmeye de devam ettikleri için teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.