banner461
banner195

Çat Belediye Gençlik Spor Farkıyla

Geçtiğimiz hafta sonu itibariyle başlayan Nevşehir 1. Amatör küme futbol liginin bu yıl ki en renkli takımlarından biri de Çat Belediye Gençlik Spor takımı.

Çat Belediye Gençlik Spor Farkıyla
07 Ekim 2015 Çarşamba 12:59

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz hafta sonu itibariyle başlayan Nevşehir 1. Amatör küme futbol liginin bu yıl ki en renkli takımlarından biri de Çat Belediye Gençlik Spor takımı.

Lige iddialı hazırlanan ve ligin haftasına da galibiyetle başlayan Çat Belediye Gençlik Spor’un Başkanı ve aynı zaman Çat Kasabasının da üç dönemlik belediye başkanı Kamil Duru kendisinin futbola olan ilgisi ve takımda da uzun yıllar futbol oynamasının da etkisiyle takıma her anlamda sahip çıkmayı sürdürüyor.

Takımın yeni sezonda giyeceği formaların tanıtıldığı çekimlerin ardından bizzat kendisi de 3 farklı renkte tasarlanan formaları giyen ve test eden Başkan Kamil Duru, bu sezon amatör ligde Çat Belediye Gençlik spor’un başarılı olacağından oldukça emin konuştu.

Çat kasabasında bulunan gençlerin boş vakitlerini spor yaparak geçirmeleri ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için futbolun bir araç olduğunu vurgulayan Başkan Duru, takımın ligde centilmence ve göze hoş gelen bir futbol sergileyeceğinden yana kuşkusu bulunmadığını da sözlerine ekledi.

Bilindiği gibi bu sezon ASKF ve Futbol İl Temsilciliğinin organizasyonunda düzenlenen 1. Amatör küme futbol liginde gruplarında ilk dört sırayı elde eden takımlar play-off müsabakalarına kalacaklar.banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.