banner461
banner195

Destek İçin Hepimiz Bu Maçta Yerimizi alıyoruz

Nevşehir Üniversitesi Bayan Basketbol Takımımız bu hafta sonu Nevşehir Damat İbrahim Paşa Kapalı spor salonunda karşılaşacağı Harran Üniversitesi karşılaşmasına Tüm Nevşehirli sporseverler destek için davet edildi.

Destek İçin Hepimiz Bu  Maçta Yerimizi alıyoruz
07 Kasım 2012 Çarşamba 16:03

banner143
banner134

Bayanlar 2.Lig B Grubunda mücadele eden  Nevşehir Üniversitesi Bayan Basketbol Takımımız bu hayfa osnu Nevşehir Damat İbrahim Paşa Kapalı spor salonunda karşılaşacağı Harran Üniversitesi karşılaşmasına Tüm Nevşehirli sporseverler destek için davet edildi.
Nevşehir in tek profosyonel takımı olma özelliğinide taşıyan Nevşehir üniversitesi Bayan basketbol takımı mıza gönülden başarılar diliyoruz.
11.11.2012 Pazar Saat:18:00 de

Siz de Destek Olun...

07/11/2012

Üniversitemiz 2. Lig Bayan Basketbol Takımı, 3. karşılaşmasını Harran Bayan Basket Takımıyla yapacak.

Nevşehir Üniversitesi 2. Lig Bayan Basketbol Takımı, 11 Kasım 2012 Pazar günü saat: 18:00’da Nevşehir Damat İbrahimpaşa Spor Salonunda Harran Spor ile karşılaşacak.

Nevşehir’de spor kültürünün yerleşmesi ve sportif faaliyetlerde de artık Nevşehir’in isminin duyulması için mücadele verdiklerini söyleyen Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, “Nevşehir Üniversitesi olarak İlimizin bilimsel tanıtımlarının yanı sıra sportif faaliyetlerle de tanıtımına, spor kültürünün oluşmasına katkıda bulunmaya devam etmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda Üniversitemiz bünyesinde kurduğumuz 2. Lig Bayan Basketbol Takımımız bu sene Türkiye Basketbol Federasyonu 2. Lig Bayanlar Basketbol B Grubunda mücadele etmektedir. İlk iki maçını deplasmanında As İstanbul ve Bursa Büyükşehir Belediyesi ile oynadı. Evinde ilk maçını bu hafta İlimizde oynayacak olan Üniversitemiz Basketbol Takımına destek olmak amacıyla tüm sporseverlerimizi oynanacak karşılaşmaya davet ediyoruz” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.