banner461
banner195

Doç. Dr. Özden Taşğın'dan FİB Haber.Com'a Ziyaret

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Bayan Basketbol takımı Kulüp Başkanı ve NÖGED Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın Nevşehir Gündemin adresi FİB Haber merkezimizi ziyaret etti.

Doç. Dr. Özden Taşğın'dan FİB Haber.Com'a Ziyaret
06 Ocak 2014 Pazartesi 17:43

banner143
banner134

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Bayan Basketbol takımı Kulüp Başkanı ve NÖGED Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın,FİB Haber.Com u ziyaretinde Sporun önemine işaret çekerek Gerek gençliğimizin spora teşviği gerek ilimiz ve Kapadokya bölgemizin tanıtımı adına Sporun önemini dile getirdi.

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Bayan Basketbol takımı Kulüp Başkanı ve NÖGED Başkanı  Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın ziyarette Toplumsal mutabakat ile birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Taşğın, İlimiz Nevşehir'in Üniversitemiz Bayan Basketbol takımı olarak profosyonel liglerde mücadele vermesi neticesinde gerek ilimiz ve blgemiz tanıtımına gerekse ilimiz ticari yaşantısına olumlu artılar kazandırmasına vesile olduğunu görmek bizleri ziyadesiyle memnun ediyor.Yine gençliğimizin Sosyal yaşantısı ile spoara teşvik açısındanda önemli bir misyon üstlendiklerini ifade etti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ve İlimiz Nevşehir de özellikle Basketbol spor dalının gelişmesine, yayılmasına ve sevdirilmesine Sporun gelişmesine yönelik yaptığı çalışmaların tüm kesimler tarafından takdirle karşılandığını ifade eden FİB Haber.Com Genel Koordünatörleri Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal Başkan Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Bayan Basketbol takımı Kulüp Başkanı ve NÖGED Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın a teşekkür ettiler.

"Her zaman olduğu gibi bugünden sonrada Nevşehir'in en çok takip edilen ilimizin en güçlü haber mecrası FİB Haber.Com olarak Nevşehir Hacıbektaşı Veli Üniversitemiz ve Sporun yanında olmayı sürdüreceğiz..."
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Metin Melih - 4 yıl önce
Şehrimize kattıklarından dolayı, emeklerinden, dürüstlüğü ve örnek kişiliğinden dolayı Allah Özden hocamızdan razı olsun.
Avatar
Osman Yavuzlar - 4 yıl önce
Başarılar Hocam
Avatar
mahmut - 4 yıl önce
sayın fib haber editörleri. sitenizi günlük takip ediyorum. yerine görede çok başarılı şekilde konukları ağırlıyorsunuz ama siteye koyduğunuz fotoğraf çok ilgi çekici değil aksine itici görünüyor. çünkü editör masada misafir koltukta sanki sorguya çekiyormuş izlenimi veriyor. iyi çalışmalar.