banner461
banner195

Dünya İkincisi Nevşehirli Sporcudan Ünlüer'e Ziyaret

Bulgaristan'ın Albena kentinde düzenlenen Dünya Yıldız ve Genç Bayanlar Boks Şampiyonasında Ülkemizi ve İlimizi temsil eden Esra yıldız, final maçında hakemin tercih hakkını İrlandalı sporcudan yana kullanması ile berabere tamamlanan mücadele sonunda Dünya İkiniciliğini elde eden Nevşehirli başarılı sporcumuz Ünlüer i ziyaret etti.

Dünya İkincisi Nevşehirli Sporcudan Ünlüer'e Ziyaret
03 Ekim 2013 Perşembe 14:08

banner143
banner134

 DÜNYA İKİNCİSİNDEN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Bulgaristan'ın Albena kentinde düzenlenen Dünya Yıldız ve Genç Bayanlar Boks Şampiyonasında Ülkemizi ve İlimizi temsil eden Esra yıldız, final maçında İrlandalı rakibi Mc Ginty Ciara ile berabere kaldı. Hakemin tercih hakkını İrlandalı sporcuya kullanması ile Nevşehirli Sporcumuz Esra YILDIZ Dünya 2. Si olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

Boks Antrenörümüz Nedim BABA yaptığı açıklamada; “Nevşehir Boks tarihinde 2012 yılında Avrupa 3. lüğü ve 2013 te Dünya 2. liği kazandırdık. 2014 yılında yapılacak olan Gençler Olimpiyatlarında Olimpiyat Şampiyonluğunu hedefledik. Başarımızda maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER’E teşekkür ederiz. ” dedi.

Esra YILDIZ İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER’ i ziyarete geldi. Spor Kompleksi girişinde davul zurna eşliğinde şenlik havasında karşılanan YILDIZ’ı ÜNLÜER odasında çiçek ile karşılayarak altın ile ödüllendirdi.

İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER Esra YILDIZ’ ın başarılarından dolayı tebrik etti. ÜNLÜER yaptığı açıklamada “Sporcularımızı ve sporcularımızı yetiştiren antrenörlerimizi göstermiş doldukları üstün başarılardan dolayı tebrik eder başarılar dilerim” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NECMİ CANTEKIN - 5 yıl önce
ESRA KIZIMIZIN BAŞARISINI
TEBRIK EDIYORUM.NİCE BAŞARILARA .....AILESINIDE
TEBRIK EDIYORUM.