banner461
banner195

Eski Bina Judo Antreman Merkezi Oluyor

Nevşehir merkezinde yeni binasına kavuşması ile birlikte sayısız kurslar düzenlemeye başlayan ve yüzlerce gence umut olan gençlik merkezinin eski binasının Judo Sporuna tahsis edileceği bildirildi.

 Eski Bina Judo Antreman Merkezi Oluyor
05 Kasım 2014 Çarşamba 16:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İlimiz merkezinde yeni binasına kavuşması ile birlikte sayısız kurslar düzenlemeye başlayan ve yüzlerce gence umut olan gençlik merkezinin eski binasının Judo Sporuna tahsis edileceği bildirildi.

Son yıllarda ilimize spor alanında önemli başarıların getirilmesini sağlayan Judo sporunun ilimizde daha geliştirilmesi adına yapılacak çalışma ile eski gençlik merkezi binası da atıl durumda kalmaktan kurtarılmış olunacak.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Judo sporunun ilimize ulusal ve uluslar arası başarılar kazandırmaya devam edecek önemli spor dallarından biri olduğuna dikkat çekerken, eski gençlik merkezinin bakım ve onarım çalışmalarının ardından bu spor branşına tahsis edileceğini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aysunaz rana dede - 3 yıl önce
Güzel oldu iyi oldu eski judo salonumuzdan daha güzel daha yeni umarım Allah nevşehir gençlik mezine turnuvalarda ödüller almamızı sağlayan spor salonumuzda emeği geçen herkeze teşekür eriz