banner461
banner195

Fatih Terim'le Futbol Buluşmaları Değerlendirmesi

Geçtiğimiz günlerde Kayseri ilinde yapılan ve İlimizden ASKF Genel Başkanı Mustafa Avcı’nın yanı sıra Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca’nın da katıldığı Futbol Buluşmaları toplantılarını değerlendiren iki isimde toplantının Nevşehir açısından son derece verimli geçtiğine dikkat çektiler.

Fatih Terim'le Futbol Buluşmaları Değerlendirmesi
13 Mayıs 2015 Çarşamba 15:50

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde Kayseri ilinde yapılan ve İlimizden ASKF Genel Başkanı Mustafa Avcı’nın yanı sıra Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca’nın da katıldığı Futbol Buluşmaları toplantılarını değerlendiren iki isimde toplantının Nevşehir açısından son derece verimli geçtiğine dikkat çektiler.

Avcı, “Futbolumuzun Sorunlarını ve Çözüm Önerilerimizi Sunduk”

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in başkanlığında yapılan toplantıda Nevşehir futbolunun sorunlarını ve çözüm önerilerini sunduklarına dikkat çeken Nevşehir ASKF Genel Başkanı Mustafa Avcı, “11 Mayıs 2015 tarihinde Kayseri’de yapılan Futbol buluşmalarında bizde Nevşehir olarak davet edildik. Nevşehir ASKF Başkanı olarak benim yanımda Futbol İl Temsilcimiz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzden bir arkadaşımız, Nevşehir Belediyemizden ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzden de katılım sağlandı. Türkiye Futbol Direktörü Sayın Fatih Terim’in düzenlediği toplantı da Nevşehir’in futbol ile ilgili sorunlarını ve önerilerimizi sunduk. Nevşehir’in futbol takımı sayıları açısından ve futbol liglerine katılım açısından İlimizin çevre illerimizden çok daha katılım sağladığı görüldü. Bizim ana problemimiz olarak kulüplerimize yönetici bulamadığımızı dile getirdim. 31 takımımızın bu sorunu yaşadığını dile getirdim. Sponsorluk yasasında bir takım düzenlemeler yapılması gerektiğini ifade ettim. Söz konusu toplantıda gerek benim, gerekse Futbol İl Temsilcimizin ve diğer arkadaşlarımızın sunumları son derece olumlu idi. Bu toplantının Nevşehir’imiz adına son derece verimli geçtiğini düşünüyorum” dedi.

Karaca, “Toplantı Son Derece Verimli Geçti”

Nevşehir Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, Fatih Terim’in başkanlığında yapılan toplantının son derece verimli geçtiğine dikkat çektiği değerlendirmelerinde; “7. Futbol Buluşmaları Sayın Fatih Terim’in başkanlığında Kayseri ilinde yapıldı. İllerimizin ASKF Başkanları, futbol il temsilcileri ve diğer yetkilileri burada bir araya geldi. Nevşehir adına katılım açısından üst seviyede idik. 5 Saate yakın bir sürede devam eden toplantıda yapılan sunumların ardından Sayın Terim’in konuya olan ciddi bakışının ardından futbolumuzda önemli ve olumlu gelişmeler yaşanacağına inanıyorum. Sayın Terim’in 7 ilin futbolda öne gelen isimlerinin görüşlerini alması beni mutlu etti” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
futbol izleyicisi.. - 3 yıl önce
verimli geçen toplantının ilimiz adına getirisi ne oldu onuda açıklasanız daha iyi olurdu.yoksa sorunlar hep çözüldüde bizimmi haberimiz yok.nevşehirde futbolun her yerinde sorun var....