banner461
banner195

Fenerbahçe Taraftarlarına Özel Kafes Alana Yanında Kanarya Hediyesi

Bu kampanya çok konuşulacak…Türkiyenin gözde takımlarından Fenerbahçe rakiplerini kıskandıracak bir kampanya başlatıyor. Kendisiyle sembol olmuş Kanarya için özel kafes üreten Fenerbahçe Spor kulübü kafes alana kanarya hediye edecek.Fenerbahçe Kulübü, eşi benzeri görülmemiş bir ilkin altına imza atıyor. Fenerium mağazalarında taraftarların ihtiyaçlarına yönelik sundukları ürünlerle ciddi gelir elde eden Fenerbahçe, bu kez kuş kafesi satmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe Taraftarlarına Özel Kafes Alana Yanında Kanarya Hediyesi
04 Nisan 2013 Perşembe 19:21

banner143
banner134

 Bu kampanya çok konuşulacak…Türkiyenin gözde takımlarından Fenerbahçe rakiplerini kıskandıracak bir kampanya başlatıyor. Kendisiyle sembol olmuş Kanarya için özel kafes üreten Fenerbahçe Spor kulübü kafes alana kanarya hediye edecek.

Rakipleri Galatasaray seöbolü Aslan ,Beşiktaş Kartal,Trabzon Kaplan yada hamsi besleyemez tarfatralarına sunması mümkün değil ama biz Fenerbahçe spor kulübü olarak asil ve sembolümüz olan Kanarya dağıtımı ile özel kafeslerimizi artık Fenerium mağazalarında taraftaralarımıza satış için hazırlıklarımızı yaptık diyor.

Fenerbahçe Kulübü, eşi benzeri görülmemiş bir ilkin altına imza atıyor. Fenerium mağazalarında taraftarların ihtiyaçlarına yönelik sundukları ürünlerle ciddi gelir elde eden Fenerbahçe, bu kez kuş kafesi satmaya hazırlanıyor.

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Fenerium mağazalarında bundan sonra kuş kafesi de satılacağını ve kafes alan taraftarlara 'kanarya' hediye edileceğini duyurdu.

İşte Kulübün yaptığı açıklama:

''Fenerbahçe taraftarının, aradığı her şeyi Fenerbahçe çatısı altında Türkiye'nin her noktasında bulabilmesi adına çalışan Fenerium, yaptığı yeni Lisans anlaşması ile yine bir ilki taraftarımızın ilgisine sunuyor.

Fenerbahçe Spor Ürünleri AŞ ve Universal Kanarya arasında yapılan Lisans anlaşması ile dünyada ilk kez bir spor kulübü, kendi sembolünü, taraftarlarına hediye ediyor; Fenerbahçemiz ile bütünleşen "Kanarya" Fenerium'larda satılan kafesler ile Universal Kanarya şirketinin hediyesi olarak evlerimize geliyor.

Universal Kanarya ile yapılan bu özel işbirliği ile Fenerbahçe renkleri ve sembollerinden oluşan 10 farklı kuş kafesi, Feneriumlar ve Türkiye genelindeki petshoplarda satışa sunulacak. Kafeslerden satın alan taraftarlarımızın verdiği adres bilgileri doğrultusunda, Universal Kanarya firması taraftarlarımıza söz konusu kafesleri ve Kanaryaları, 48 saat içerisinde ulaştıracak.''

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan - 5 yıl önce
ne zamn başlıyo mu ?
Avatar
izzet yılmazzz - 5 yıl önce
işte fenerbahçe başka söz söylemeye gerek yokkk
Avatar
ahmet yildirim - 5 yıl önce
fiyatini ogrenebilirmiyiz arkadaslar
Avatar
eses - 5 yıl önce
fiyatlari dudak ucuklatiyor bn kuslai ve kafesleri gordum
Avatar
serdal yıldırım - 4 yıl önce @ahmet yildirim
fiyatlar 2000 ytl