banner461
banner195

Fenerbahçe’de Yanal Sportif Direktör Olacak…

Türkiye Süper liginde yeni sezon transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren üç büyük kulübümüzde belirsizlikler bu hafta artık netleşmesinin beklendiği ifade ediliyor.

Fenerbahçe’de Yanal Sportif Direktör Olacak…
17 Haziran 2013 Pazartesi 13:40

banner143
banner134

 Fenerbahçe’de Yanal Sportif Direktör Olacak

Fenerbahçe de Teknik Direktör Bilmecesinin arkasında yatan gerçeği ilk kez FİB Haber çıkardı.FİB Haber Merkezi spor servisi edindiği bilgilere göre Fenerbahçe de Aykut Kocamandan boşalan Teknik direktörlük görevine yabancı bir hoca ki bunlar içinde en yakın isim Lucescu ve Sportif Direktörlüğe ise Ersun Yenal ın getirileceği iddia edildi.

Beşiktaş ta ise 35.Başkanlığa yeniden seçilen Fikret Orman ın se.ilmesiyle şimdi tüm gözler siyah beyazlıları heyecanlandıran Brezilyalı yıldız Ronaldinho konusuna çevrildi. Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ronaldinho ile görüşmelerin sürdüğünü ve Brezilyalı'dan bir cevap beklediklerini söyledi.

Galatasaray da ise önümüzdeki hafta Başkanlık seçimlerine tek listeyle güren Ünal Aysal ın güven tazeleyerek kendi yeni yönetimiyle birlikte ilk olarak Melo nun transfer edilmesi için çalışmaların yürütüleceği olmassa Gökhan İnler in transferi hususunda kulübü İtalyan takımı Napoli ile masaya oturulacağı belirtiliyor.10 Yabancısıyla yabancı kontenjanı dolan Galatasaray transfer döneminde gözdeleri yerli oyuncular olacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.