banner461
banner195

Futsal Nevşehir İl Birincisi Takımı Başkan Yıldız'ı Ziyaret Etti

12 İlin futsal takımını yenerek grup birincisi olan Ürgüp Hacı Ahmet Toksöz Ortaokulu futsal takımı Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ı ziyaret etti.

Futsal Nevşehir İl Birincisi Takımı Başkan Yıldız'ı Ziyaret Etti
12 Mart 2018 Pazartesi 18:25

banner143
banner134
Nevşehir'de oynanan Yıldız Kız Futsal müsabakalarında tüm rakiplerini geride bırakarak il temsilcisi olarak yarı finallerde oynayacak olan Ürgüp Hacı Ahmet Toksöz Ortaokulu kız futsal takımı Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ı ziyaret etti.
Şampiyon kızları tebrik eden Başkan Fahri Yıldız, sporun önemine dikkat çekerek, "Artık okullarımızda her imkan mevcut, yeterki çalışın başarılı olmamak için hiç bir sebep yok. Sizleri, ailelerinizi, Öğretmenlerinizi ve Antrenörünüz Özgür hocayı tebrik ediyorum. Yarı finallerde başarılar diliyorum." dedi.
Ürgüp Belediyesi olarak sporun sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirten Yıldız, müsabakalarda başarılı olduğunuz sürece belediye olarak destek olmaya devam edeceğiz dedi,.
Ziyarete yıldız kız futsal takımının yanı sıra Ürgüp Hacı Ahmet Toksöz Ortaokulu Müdürü İbrahim Sıtkı Öztürk, Beden Eğitimi Öğretmeni ve Futsal Antrenörü Özgür Akırmak'ta katılarak çalışmalarıyla ilgili bilgi aktardı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.