banner461
banner195

Galibiyetin Anlamı Bir Başka

Nevşehir Spor GK’nün hafta sonunda Çorum Spor’u ligin ilk yarısının son karşılaşmasında mağlup ederek ilimize dönmesi en çok taraftarları mutlu etti.

Galibiyetin Anlamı Bir Başka
25 Aralık 2013 Çarşamba 10:59

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor GK’nün hafta sonunda Çorum Spor’u ligin ilk yarısının son karşılaşmasında mağlup ederek ilimize dönmesi en çok taraftarları mutlu etti.

Bu sezon İlk kez bir deplasman maçından galibiyetle dönmenin büyük mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Nevşehir Genç Meterisliler Taraftarı Grubu Başkanı Ahmet Yetişir, ligin ikinci yarısında kırmızı beyazlı takımın daha iyi sonuçlar elde edeceğine inandıklarını dile getirdi.

Taraftarlar olarak yaz kış demeden Nevşehir Spor GK’nün kulübünün deplasman müsabakalarında da takıma destek vermeye gayret ettiklerine değinen Yetişir, “Rabbimize Şükürler Olsun Sezonun İlk Yarısının Son Maçında Takımımız Deplasmanda Çorumspor’u 2-0 Yendi. Sezonun İlk Yarısında İlk Kez Deplasmanda Yenmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz. Otobüste Memleketimize daha bir mutlu döndük. Genç Meterisli Arkadaşlarla Beraber Allaha Şükürler Olsun takımızın bu güzel gününü de gördük. Bu Galibiyetin Anlamı Bende Bir Başka” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.