banner461
banner195

Genç Meterisliler Taraftarlar Grubundan Futbolculara Tarihi Çağrı

Teknik Direktör Bülent Topuzoğlu’nun şok ayrılışının ardından Genç Meterisliler Taraftar Grubu takımda forma giyen futbolculara yönelik bir çağrıda bulundu.

Genç Meterisliler Taraftarlar Grubundan Futbolculara Tarihi Çağrı
28 Ekim 2015 Çarşamba 14:52

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Teknik Direktör Bülent Topuzoğlu’nun şok ayrılışının ardından Genç Meterisliler Taraftar Grubu takımda forma giyen futbolculara yönelik bir çağrıda bulundu.


Taraftar Grubu adına yapılan açıklamada; “Nevşehir spor’umuzun Kutsal Formasını Terleten Futbolcu Kardeşlerimiz, 4 Ayı Aşkın Süredir Memleketimizin Suyunu İçip Ekmeğini Yiyip Havasını Teneffüs Ettiniz. Bu Kısa Süre Zarfında Artık Sizde Bizden Biri Oldunuz. Bildiğiniz Üzere Nevşehir İli Futbola Profesyonel Takıma Aç Ve Hasret 10 Yıldır. Bu Gerçekleri Görerek Bu Şehrin Takımına Geldiniz. Sergilediğiniz Güzel Futbol İle Gönüllerde Taht Kurdunuz. Yıllardır Hasret Kalınan, Özlem Duyulan Şampiyonluk Ateşinin Kıvılcımları Oldunuz. Biz Genç Meterisliler Taraftarlar Grubu Olarak Elimizi Değil Bedenimizi Taşın Altına Koyduk, Koymaya da Devam Edeceğiz. Gerek Kendi Sahamızda Gerekse Deplasmanda Her zaman Sizin Yanınızdayız. İyi Günümüzde Olacak Kötü Günümüzde Olacak. Şunu Belirtmek İstiyoruz; Kötü Günde İyi Günde Hep Arkanızdayız. Şuan Kötü Bir Haftayı Uzakta Bırakıyoruz. Sizi Bu Takıma Şampiyonluk Yaşamak Amacıyla Getiren Hocanız Size Bu Taraftara Bu Takımın Oluşması İçin Varını Yoğunu Ortaya Koyan Yönetime Daha Fazla Para İçin "İhanet" Etmiştir. Bu İhanetin En Güzel Cevabını Siz Futbolcu Kardeşlerimiz Vereceksiniz. Bu Takımı Şampiyon Yapıp Kupayı Nevşehir’e Getireceksiniz. Biz İnanıyoruz Ve Biliyoruz Hepiniz Helal Rızık Peşindesiniz Aldığınız Paralar. Kuruşuna Kadar Helal Olsun Size Bu Güzide Şehirde Efsane Olarak Anılma Fırsatını Veren Cantekin Ailesine Ve Nevşehir spor Sevdalılarına Bu Mutluluğu Yaşatın Sizi Yarı Yolda Bırakıp Korkaklar Gibi Kaçan Hocanıza İnat Bu Takımı Şampiyon Yapın.  Hepinizin Allah Yardımcısı Olsun Bu Yolun Sonu Şampiyonluk Olsun” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.