banner461
banner195

Gencer’den Amatör Futbol Kulüplerine Çağrı

Nevşehir birinci amatör küme futbol ligi bayram sonrasında start alacak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü futbol kulüplerinin müsabakalara mutlaka bir idareci ya da yönetici ile gelmesi çağrısında bulundu.

Gencer’den Amatör Futbol Kulüplerine Çağrı
30 Eylül 2014 Salı 17:06

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir birinci amatör küme futbol ligi bayram sonrasında start alacak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü futbol kulüplerinin müsabakalara mutlaka bir idareci ya da yönetici ile gelmesi çağrısında bulundu.

Konuyla ilgili ilimizde birinci amatör küme futbol liginde mücadele edecek olan takımlara çağrıda bulunan Nevşehir Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdür Yardımcısı Hazret Gencer, takımların mutlaka bir idareci ya da yönetici olmadan müsabakalara çıkmamaları çağrısı yaptı.

Gencer, “Ligin başlamasına sayılı günler kaldı. Bizim amatör futbol takımlarımızdan en büyük ricamız maçlara bir idareci ya da yönetici olmadan çıkmamaları. Çünkü müsabakalarda bu sorun haline gelebiliyor. Maçlarda muhatap alabileceğimiz bir yöneticinin ya da idarecinin olması takımlarımızın da ortaya çıkabilecek sorunların çözümünde kolaylık sağlayacak” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NERNEKLİ MİKOO - 4 yıl önce
vay ağzini yidiiğmin toprağı vayy helal sana
Avatar
yönetici - 4 yıl önce
allah allaaah..zaten yönetici olmadan maça çıkan takım yenik sayılır..böyle bir açıklama neden yapılmış anlamış değilim..bırakın bunları siz amatör takımlara tesisleri açın önce bir..koskoca gazi stadını bir beden eğitimi öğretmeni istediği zaman kullanıyor ama bir amatör takım kullanamıyor.buna çözüm bulun siz..