banner461

Gençler voleybol ligi 14 Kasım’da başlıyor

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Voleybol il temsilciliğinin organize ettiği genç kızlar ve erkekler voleybol ligi müsabakaları 14-23 Kasım tarihlerinde Damat İbrahimpaşa Spor salonunda oynanacak.

banner503
Gençler voleybol ligi 14 Kasım’da başlıyor
12 Kasım 2016 Cumartesi 13:23

banner143
banner134
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Voleybol il temsilciliğinin organize ettiği genç kızlar ve erkekler voleybol ligi müsabakaları 14-23 Kasım tarihlerinde Damat İbrahimpaşa Spor salonunda oynanacak.
Gençler voleybol liglerinde oynanacak olan müsabakaların programı şu şekilde düzenlendi.
14-23 Kasım Voleybol Genç B Kız Erkek Fikstürü (Damat İbrahim Paşa Spor Salonu)
14 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 09:00 A1 Kardelen Koleji         A4 Derinkuyu Mehmet Ekmekçi And.L.
14 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 10:30 A2 Şehit Hamide Sibel Çetinkaya A.L         A3 Altınyıldız Koleji
14 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 12:00 B1 Ürgüp Kılıçaslan M.T.A.L           B2 Nevşehir Anadolu Lisesi
14 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 13:30 C1 Acıgöl M.T.A.L C2 Çözüm Temel Lisesi
15 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 09:00 A1 Kardelen Koleji A3 Altınyıldız Koleji
15 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 10:30 A4 Derinkuyu Mehmet E.And.L. A2 Şehit Hamide S.Ç.A.L
15 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 12:00 B3 Ürgüp Ç.P.L B1 Ürgüp Kılıçaslan M.T.A.L
15 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 13:30 C3 Cemil Meriç Sosyal Bilimler A.L C1 Acıgöl M.T.A.L
16 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 09:00 A1 Kardelen Koleji A2 Şehit Hamide Sibel Çetinkaya And.L
16 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 10:30 A3 Altınyıldız Koleji        A4 Derinkuyu Mehmet Ekmekçi And.L.
16 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 12:00 B2 Nevşehir Anadolu Lisesi            B3 Ürgüp Ç.P.L
16 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 13:30 C2 Çözüm Temel Lisesi        C3 Cemil Meriç Sosyal Bilimler A.L.
17 Kasım Erkek Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 09:00 A1 Nevşehir Lisesi        A4 Derinkuyu Mehmet Ekmekçi And.L.
17 Kasım Erkek Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 10:30 A2 Hayri Mehmet Ürgüplü And.L            A3 Nevşehir And.L
17 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 12:00 A1-B2 Kız
17 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 13:30 B1-C2 Kız
17 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 15:00 C1-A2 Kız
18 Kasım Erkek Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 10:00 A5 Nevşehir M.T.A.L A3 Nevşehir And.L.
18 Kasım Erkek Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 12:00 A1 Nevşehir Lisesi A2 Hayri Mehmet Ürgüplü A. Lisesi
18 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 14:00 Final Grubu       1-2
21 Kasım Erkek Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 10:00 A4 Derinkuyu Mehmet Ekmekçi A.L A2 Hayri Mehmet Ü.A.L
21 Kasım Erkek Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 12:00 A5 Nevşehir M.T.A.L. A1 Nevşehir Lisesi
21 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 14:00 Final Grubu       3-1
22 Kasım Erkek Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 10:00 A3 Nevşehir And.L. A1 Nevşehir Lisesi
22 Kasım Erkek Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 12:00 A4 Derinkuyu Mehmet Ekmekçi A.L A5 Nevşehir M.T.A.L
22 Kasım Kız Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 14:00 Final Grubu       2-3
23 Kasım Erkek Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 10:00 A2 Hayri Mehmet Ürgüplü A.L                A5 Nevşehir M.T.A.L
23 Kasım Erkek Damat İbrahim Paşa Spor Salonu 12:00 A3 Nevşehir Anadolu Lisesi  A4 Derinkuyu Mehmet Ekmekçi A.L

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.