banner461

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden Tepeköy İlkokuluna Çıkarma

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında Acıgöl ilçesi Tepeköy ilkokulunda haftanın ilk günü öğrencilerin okula keyifle başlaması, kaygılarının azalması ve sporla tanışmaları için etkinlik düzenledi.

banner15
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden Tepeköy İlkokuluna Çıkarma
20 Ekim 2020 Salı 19:34

banner143
banner134

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında Acıgöl ilçesi Tepeköy ilkokulunda haftanın ilk günü öğrencilerin okula keyifle başlaması, kaygılarının azalması ve sporla tanışmaları için etkinlik düzenledi. Etkinliğe Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, antrenörler ve liderler katıldı.

Yüz yüze eğitime başlayan anaokulu ve ilkokul öğrencilerimizin gönüllerince eğlenip spor yaptığı etkinlikte miniklerin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Konu ile ilgili açıklama yapan İl Müdürümüz Özdemir; “Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak birçok alanda sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler düzenliyoruz. Bu anlamda bugün Tepeköy İlkokulumuzda yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerimizin haftaya sporla başlamaları amacıyla böyle bir etkinlik düşündük. Çocuklarımızı küçük yaşta sporla tanıştırıp sporu tabana yaymak için bu faaliyetleri artırarak devam ettireceğiz. Haftanın belirli günleri ekibimizle birlikte özellikle köy okullarına gidip çocuklarımızı hem eğlendirip hem de sporla tanıştırmak istiyoruz. Çocuklarımızı ne kadar küçük yaşta sporla tanıştırabilirsek hem bedensel hem de zihinsel gelişimlerini çok daha olumlu yönde geliştirebiliriz diye düşünüyoruz” dedi.

Etkinliğin sonunda Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan spor malzemeleri İl müdürümüz Muhsin Özdemir tarafından Tepeköy İlkokulu Müdürü Eyüp Orhan’a teslim edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.