banner461

Gençlik ve Spor İl Müdürü Özdemir Derinkuyu'da...

Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Muhsin Özdemir’i, makamında kabul etti.

banner503
Gençlik ve Spor İl Müdürü Özdemir Derinkuyu'da...
30 Haziran 2020 Salı 09:17

banner143
banner134

Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Muhsin Özdemir’i, makamında kabul etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, görevinde başarılar diledi. 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ise; kendilerini kabullerinden dolayı Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu'ya teşekkürlerini iletti.

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Muhsin Özdemir’i, makamında kabul etti.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, görevinde başarılar diledi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ise; kendilerini kabullerinden dolayı Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy'a teşekkürlerini iletti.

Yazıhöyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Muhsin Özdemir’i, makamında kabul etti.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Yazıhöyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, görevinde başarılar diledi.

Ziyaretin ardından Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ve Yazıhöyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Yazıhöyük'te yapılması planlanan çim saha projesini yerinde incelediler.
İncelemenin ardından Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir projenin takipçisi olacağını belirterek, Yazıhöyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar 'a teşekkürlerini iletti.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.