banner461

Gizem Dere, Basketbol Milli Takım Seçmelerine Çağrıldı

Basketbol Milli Takım seçmelerine Kapadokya Nevşehir Spor oyuncusu Gizem Dere davet edildi.

banner503
Gizem Dere, Basketbol Milli Takım Seçmelerine Çağrıldı
23 Mart 2017 Perşembe 16:54

banner143
banner134
Basketbol Milli Takım seçmelerine Kapadokya Nevşehir Spor oyuncusu Gizem Dere davet edildi. Basketbol Kulüpler U-18 ve U-16 NEVŞEHİR şampiyonu olan Kapadokya Nevşehir Spor, U-18 Kulüpler Türkiye şampiyonasında Nevşehir'i Kayseri’de, U-16’da Avanos’da temsil etti.

U-16 Kapadokya Nevşehir Spor takımında yer alan Gizem Dere müsabakaları takip eden Basketbol Federasyonu yetkilileri tarafından 27 Mart'ta Ankara'da yapılacak olan Milli Takım Seçmelerine davet edildi.

Kapadokya Nevşehir Spor Kulüp Başkanı Yrd. Doç.Dr. Özden Taşğın, amaçlarının gençlerin spor yapabilecekleri bir ortam ve imkan sağlarken aynı zamanda TÜRK sporuna da geleceğin üst düzey sporcularının kazandırılması konusunda çaba harcamaktır dedi. Taşğın; Bu vesile ile başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer beyefendi ve ekibine, basketbolun gelişmesinde emek ve gayretleri olan Duygu hocamızada Türk Sporu adına teşekkür ederim dedi.

Nevşehir ve Türk sporunun kurtuluşu, gelişimi ve kalitesi alt yapı yatırımları ile üst düzeye çıkarılabilir diyen Taşğın, seçmelerde Gizem Dere’ye başarılar diledi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.