banner461
banner195

Görevden Alınmadım, İstifa Ettim

Nevşehir Spor GK Alt yapı antrenörü Kenan Gerçeker, görevden alındığı yönündeki haberleri yalanlarken, görevden alınmadığını kendisinin istifa ettiğini söyledi.

Görevden Alınmadım, İstifa Ettim
23 Mart 2013 Cumartesi 11:55

banner143
banner134

 İlimizde geçtiğimiz ay kurulan Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneğinin Şube Başkanlığını da üstelenen Nevşehir Spor GK alt yapı sorumlu Gerçeker, kamuoyuna kendisinin görevden alındığı yönünde açıklamalarda bulunanların doğruyu söylemediğini dile getirdi.

Gerçeker, “09 Mart 2013 tarihi itibariyle görevimden istifa ettim ve istifamı Kulüp Başkanı Sayın Nemci Cantekin’e ilettim. ASKF’nin internet sitesinde ve bazı yerel gazetelerde görevden alındığıma dair yapılan haberler doğruyu içermiyor. Bu haberin kamuoyuna yansımasına neden olan Nevşehir Spor Kulüp Genel Sekreteri Mehmet Bıyık’ın açıkladığı belirtilen konunun ASKF İl Başkanı Mustafa Avcı tarafından yapıldığı belirtiliyor. Ben yıllardır emek verdiğimiz Nevşehir Spor GK alt yapı antrenörlüğüm süresince sıkıntılar yaşadım ve sıkıntıların çözümü adına gayret verdim Ancak bu sıkıntılardan dolayı kendi kendimi yıprattığım fikrine varıp istifa etmem gerektiğine karar verip istifa dilekçemi kulüp başkanına ilettim. Mustafa Avcı’nın bu konuyla ne alakası var anlamış değilim. Kulüp Genel Sekreteri Mehmet Bıyık isimli şahsın yaptığı belirtilen açıklamalar doğruyu içermemektedir” dedi.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tarkan güney - 5 yıl önce
emek harcayan, çabalayan ve kendi ilimizin bir spor adamına yapılan bu hareketi kınıyorum. kendi insanlarımıza sahip çıkmadığımız sürece ilde birliği sağlamak mümkün olmayacaktır. geçmiştede görüldüğü gibi taşıma suyla değirmen dönmezzzzz