banner461
banner195

Gülşehir Parkuru Tamamlandı

Kapadokya Kupası 4. Kademe Yarışları Gülşehir Parkuru tamamlandı. Gülşehir Parkuruna tam 1500 Sporcu Katıldı...

Gülşehir Parkuru Tamamlandı
28 Mart 2015 Cumartesi 18:37

banner143
banner134
Kapadokya Kupası 4. Kademe Yarışları Gülşehir Parkuru tamamlandı.

Türkiye Oryantiring Federasyonu Uluslararası Kapadokya Kupası 4. Kademe Yarışları Gülşehir Parkuru tamamlandı. Dereceye giren sporcular ödüllerini aldılar. 

Gülşehir Parkuruna tam 1500 Sporcu Katıldı...


Kapadokya Kupası 4. Kademe Oryantiring Yarışları Etkinlik Direktörü Ali Elgün, 1500 sporcunun katıldığı Oryantiring yarışları Gülşehir Parkurunun çok iyi geçtiğini söyledi. 


Kapadokya Kupası 4. Kademe Oryantiring Yarışları Etkinlik Direktörü Ali Elgün, 1500 sporcunun katıldığı Oryantiring yarışları Gülşehir Parkurunun çok iyi geçtiğini söyledi.

Göreme Parkurundan daha iyi bir yarış çıkarıldığını ve umulanın üzerinde katılımın olduğunu belirten Elgün, sözlerine şöyle devam etti: “Gülşehir’in doğası yarışmacılar için çok uygun. Oryantiring sporunun çetin hava şartları ve arazi koşullarında yapılması sporculara büyük keyif verir. Bugün yarışların başlangıcında yağmur yağması sporcuları pek etkilemedi. Aksine sporcular bu hava şartlarında yarışmaların zevkine vardı.

Şimdiye kadar yapılan yarışmalarda en fazla başvuru Gülşehir Parkurunda oldu. Bu Gülşehir için büyük bir fırsattı. Önümüzdeki yıl daha da büyük katılımın olacağını tahmin ediyoruz. Çok iyi bir organizasyon oldu. Bu Gülşehir için bir artıdır.”


Ali Elgün, 20 alt kategoride yapılan yarışmalarda ilk üçe giren sporculara bir yandan ödül verilirken yarışan diğer sporcuların olacağını söyleyerek, bunun Gülşehir Parkurunda dereceye girenlerin sıralamasını değiştirmeyeceğini, ancak genel Kapadokya Kupası için puan kazanma amacı taşıdığını belirtti.

Ayrıntılar daha sonra sitemizden yayınlanacak. Fotoğraf ve video görüntülerini de sitemizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.