banner461
banner195

Güneydoğu'da Ürgüp Adına Pedal Çevirdi

Ürgüp'te çalışan Emrah Demirci, Ürgüp Belediyesinin desteği ile bireysel olarak Şanlıurfa sokak bisikleti ve Mardin dağ bisikleti yarışlarında pedal çevirdi.

Güneydoğu'da Ürgüp Adına Pedal Çevirdi
14 Mayıs 2018 Pazartesi 15:52

banner143
banner134

Ürgüp'te ikamet eden ve Turizm Danışma Bürosunda çalışan bireysel olarak başladığı bisiklet sporuna gün geçtikçe yeni başarılar ekleyerek devam eden Emrah Demirci, hafta sonu Mardin'de düzenlenen Uluslararası Mardin Dağ Bisikleti Kupası ve Şanlıurfa'da düzenlenen 2. Urfa Sokakları Dağ Bisikleti Yarışına katıldı.

Her iki yarışta da başarı gösteren Demirci, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun startını verdiği Mardin yarışında yaş kategorisinde ikincilik, Urfa Sokakları yarışında da üçüncülükle döndü.

Demirci, Tarihi Balıklıgöl yerleşkesinde başlayan yarışmada, sporcular, tarihi alanlar ve sokaklardan oluşan 5 bin 830 metrelik parkurda mücadele etti.

Ürgüp Belediyesi'nin ulaşım yardımında bulunduğu sporcu, ilerleyen günlerde Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yapılacak bisiklet yarışlarında bireysel olarak mücadele edeceğini vurgulayarak, sporun ve sporcunun yanında yer alan Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'a teşekkür ettiğini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.